Фахівці попередили про те, що в березні над землею пролетить величезний астероїд 2001 FO32, який буде найбільшим каменем з усіх, що наближалися до планети в цьому році. За словами вчених, астероїд пролетить на відстані приблизно в 2,02 мільйона кілометрів від Землі.

Про це повідомляє портал "LADbible"

Згідно з інформацією від NASA, цього року астероїд з назвою 2001 FO32 пролетить над нашою планетою 21 березня о 22:03 за часом Нур-Султана. За словами вчених, відстань між астероїдом і Землею становитиме приблизно 2,02 мільйона кілометрів, а його швидкість – 34 км/сек.

На жаль, якого розміру точно буде астероїд, вчені не можуть сказати. Однак, вони припускають,що розмір становить 767-1, 71 кілометра. За словами фахівців, цей астероїд, який пролетить повз Землю, вважається потенційно небезпечним.

Астероїд і Земля
Астероїд і Земля

Це означає те, що колись, через сотні років, цей космічний камінь зіткнеться з нашою планетою. У NASA також попередили, що шанс того, що люди можуть загинути від метеорита, - маленький. Проте, якщо розмір об'єкта досягає більше 1 кілометра, то він може привести до руйнувань.

Також фахівці говорять про те, що наступного разу астероїд і наша планета зустрінуться аж в 2052 році, а саме, 22 березня. Саме в 2052 році камінь пролетить на відстані приблизно в 2,83 мільйона кілометрів від нашої планети.

Нагадаємо, що вчені припускають, що життя на планеті Земля з'явилося через астероїди і комети.

Як раніше повідомляв портал "Українці", фахівці вважають, що на Марсі існувало життя колись.

Також портал "Українці" писав, що вчені з Британії з'ясували, яким чином з'явився місяць.