Експерти, запрошені американським телеканалом CNBC, попередили, що Володимир Путін хоче посилити власні позиції, причому, як всередині Росії, так і на міжнародній арені.

У зв'язку з цим є висока ймовірність того, що президент РФ вирішиться на нову геополітичну авантюру, і анексує сусідню Білорусь.

На думку експертів, це дуже реалістичний сценарій, тому державам західного світу потрібно бути готовими до такого розвитку подій.

Не варто забувати, що в поточному році Росії довелося зіткнутися з дуже серйозними проблемами. За підсумками року очікується падіння економіки на 6 відсотків, а кількість громадян, які проживають за межею бідності, може значно збільшитися.

У такій ситуації Путін спробує посилити свої позиції, піднісши черговий неприємний сюрприз Заходу. Раніше він вже робив це, почавши війну з Грузією, анексувавши Крим і захопивши частину Донбасу, а також втрутившись в ситуацію в Сирії.

На цей раз є висока ймовірність того, що РФ спробує поглинути Білорусь, скориставшись внутрішніми заворушеннями в сусідній країні.