78-річний столяр з Франції Мішель Фурніре мало кому запам'ятався під своїм ім'ям, зате його прізвисько — Чудовисько Арденн — знають всі.

французський маніяк "Чудовисько"
французський маніяк "Чудовисько"

Чоловік полював на невинних дівчат, швидко переключившись на дівчаток-підлітків, ґвалтував і вбивав їх за сприяння третьої дружини Монік.

Про це пише The Sun.

Маніяк "Чудовисько" сидить у в'язниці 18 років
Маніяк "Чудовисько" сидить у в'язниці 18 років

За сім загиблих дівчат з Франції та Бельгії в 2003 році Фурніре дали довічне без права на дострокове звільнення, вразившись його жорстокості, але найстрашніше було попереду.

Детективи продовжували працювати над справою маніяка, адже про сім дівчат розповів тільки він сам, а в листах дружині Чудовисько Арденн згадував ще про когось. Перебуваючи у в'язниці, маніяк почав розважатися, розкриваючи правоохоронцям особи нових жертв, про які ніхто не знав.

Він назвав ще два імені в 2018-му, а в 2020 — му вразив громадськість тим, що зізнався у вбивстві Естель Музін-9-річної дівчинки, яку в 2003 році шукала вся країна.

дружина і співучасниця маніяка "Чудовисько"
дружина і співучасниця маніяка "Чудовисько"

Тепер детективи знайшли збіги в ДНК на матраці, що знаходився у вантажівці Фурніре, з ДНК матері однієї зі зниклих дівчаток. На питання, чи пов'язаний якось мисливець на незайманих зі смертю 29-річною Лідією Ложе, той відповів: "Не думаю, що хтось крім мене міг обірвати її шлях по життю".

Тепер в цілому в списку жертв маніяка числиться 12 дівчат у віці від 9 до 30 років, але розслідування триває: правоохоронцям належить перевірити ще 20 імен. І якщо причетність Фурніре підтвердиться, то загальна кількість постраждалих від його рук досягне 32.

Маніяк "Чудовисько" сидить у в'язниці 18 років
Маніяк "Чудовисько" сидить у в'язниці 18 років

У злодіяннях маніяку допомагала його третя дружина Монік Олів'є, яка познайомилася з ним у 80-х, коли писала йому листи до в'язниці. Тоді дівчина обіцяла постачати Фурніре незайманими, що і робила.

Разом парочка заманювала дівчат і дівчаток в машину, щоб ті нібито показали дорогу подружжю, а потім маніяк робив свої мерзенні справи. За співучасть Монік дали довічне з правом дострокового звільнення лише після 28 років в'язниці.