В Ізраїлі фахівці в сфері археології натрапили на стародавні саркофаги, які вони виявили на території місцевого зоопарку. Згідно з інформацією від археологів, на знахідках була нанесена символіка кругообігу життя і смерті у вигляді дисків і гірлянд.

Про це повідомляють в офіційному порталі управління.

Археологи виявили знахідку, вік якої-1800 років, в місті Рамат-Ган в Ізраїлі на території зоологічного центру Сафарі. Ще 25 років тому ці саркофаги знайшли службовці, які перенесли їх в інше місце, де пам'ятники вкрилися піском і рослинами і забулися.

Саркофаги в Ізраїлі
Саркофаги в Ізраїлі

Відомо, що в довжину ці саркофаги – 2 метри, їх ширина становить приблизно півметра. Ці стародавні пам'ятники були прикрашені різьбленими рельєфними малюнками. На стінках були вирізані символи кругообігу життя і смерті у вигляді квіткових гірлянд і дисків.

На жаль, через перенесення в інше місце, не можна встановити, де конкретно вони знаходяться. Один із саркофагів під час перенесення пошкодили, оскільки на ньому археологи знайшли відбитки, мабуть їх намагалися відремонтувати, застосовуючи розчин.

Саркофаги в Ізраїлі
Саркофаги в Ізраїлі

У той же час, в управлінні старожитностей Ізраїлю вважають, що стародавні знахідки перебували у володінні місцевої або римської романізованої сім'ї, яка могла жити в місті Бене-Берак.

Нагадаємо, що біля Стоунхенджа археологи виявили унікальні поховання і артефакти.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у Єгипті експерти виявили найдавнішу пивоварню в світі.

Також портал "Українці" писав, що археологи виявили таємничий храм з черепів людей.