У пустелі Ізраїлю група фахівців в області археології провела розкопки і виявила унікальну знахідку, яка відразу ж спантеличила експертів. Археологи натрапили на кілька стародавніх храмів, які були побудовані багато століть тому.

Про це повідомляє портал "Express".

Археологи змогли знайти храми, які побудували ще багато століть тому, хоча з самого початку всі думали, що є тільки 2 храми. Але перші два храми розгромили вороги в 587 році до нашої ери і в 72 році нашої ери.

Третій храм знайшли в пустелі Негев, він став дійсно справжньою знахідкою для археологів. Фахівці стверджують, що це єдиний у своєму роді храм, він був розташований на відстані в 6 миль на захід від його сучасного аналога.

Храм в Ізраїлі
Храм в Ізраїлі

Повідомляється, що храм працював у вигляді невеликої шатрової споруди, яка з часом отримала назву "Скинія". Коли археологи піднялися на саму вершину цього храму, вони знайшли 2 вівтарі і 3 сходинки, які були зроблені з вапняку.

Храм в Ізраїлі
Храм в Ізраїлі

Один з дослідників стверджує, що цей храм служив місцем для священних ритуалів, по всій видимості, там приносили людей в жертви. Всередині храму також побачили написи, які були видряпані на одному з каменів, зі словами "святе місце" і "свято священикам".

Нагадаємо, що в Ізраїлі археологи натрапили на унікальні саркофаги, яким 1800 років.

Як раніше повідомляв портал "Українці", археологи виявили загадкові поховання недалеко від Стоунхенджа.

Також портал "Українці" писав, що у Стародавньому могильнику Абідос в Єгипті знайшли найдавнішу пивоварню.