Губернатор єгипетської провінції Кальюбія на півночі країни звільнив директора Департаменту благоустрою міста Кафр-Шукр після того, як вона назвала кілька вулиць на честь свого чоловіка і його родичів, повідомляти газета el-Watan.

єгипетські саркофаги
єгипетські саркофаги

"Прийнято рішення звільнити голову департаменту благоустрою міста Кафр-Шукр після отримання численних скарг жителів про те, що в новому генплані міста кілька вулиць перейменовані на честь її чоловіка і його родичів. Справу передано в адміністративну прокуратуру для розслідування і прийняття законних заходів у разі підтвердження фактів", - заявив губернатор Абдулхамід Хадджан.

За його словами, дії чиновниці, яка позначена в газеті як Мона М., є грубим порушенням закону, так як рішення про присвоєння назв вулицям приймає місцева НАРОДНА РАДА або спеціальний комітет.

Шарм-ель-Шейх
Шарм-ель-Шейх

Останнім часом вулиці в Єгипті називають виключно на честь громадських діячів або військових і поліцейських, загиблих в ході боротьби з терористами.

Сама чиновниця, яка назвала вулиці на честь чоловіка, його братів і свекра, заперечує звинувачення і каже, що їй мстить житель міста, який вирішив таким чином прославитися.

Йдеться про якогось самі Гамала, який після "кризи з назвами вулиць" запропонував перейменувати за тим же прикладом місто Кафр-Шукр в "місто самі Гамаля". Сам громадянин каже, що таким чином висловив протест.