Дії чоловіка, який молиться посеред дороги, стали предметом обговорення в місті після того, як користувачі мережі зняли інцидент і завантажили його в соцмережі.

32-секундний відеокліп був завантажений на сторінку Facebook Info Roadblock JPJ / POLIS і був переглянутий більше 18 000 разів.

Згідно з повідомленням, передбачається, що інцидент стався під естакадою біля храму печер Бату, що прямувала в бік Улу-Яма.

Що з вами буде, якщо вирішите помолитися посеред дороги в Малайзії
Що з вами буде, якщо вирішите помолитися посеред дороги в Малайзії

Судячи з відео, чоловік молився прямо під естакадою, в той час як інші учасники дорожнього руху контролювали транспортний потік.

Учасники дорожнього руху зупинили свої автомобілі на узбіччі дороги, а деяким навіть довелося уповільнити рух, щоб уникнути зіткнення з людиною.

"Інцидент був зафіксований вчора, первісна інформація була отримана про людину, яка молиться під "естакадою" біля храму печер Бату в напрямку Улу-Яма. Дія небезпечна для життя. На щастя, громадськість контролювала рух, поки він не закінчив молитися", - йдеться в повідомленні.

Дії людини привернули увагу не тільки багатьох учасників дорожнього руху, а й користувачів мережі, які залишили коментарі до повідомлення на сторінці Facebook.

В середньому користувачі Мережі відзначали, що моляться за безпеку людини, яка брала участь в цьому, і хвалили ставлення інших учасників дорожнього руху, які були готові ризикувати своїм життям і піклуватися про дорожній рух, поки чоловік молиться.