Фахівці попереджають, що до Землі на потужній швидкості наближається астероїд під назвою 231937 (2001 FO32). Вчені кажуть, що цей астероїд наблизиться на максимальну відстань в день весняного рівнодення, до того ж, вони вважають його особливо небезпечним.

Про це повідомляють на сайті "Live Science".

Згідно з інформацією від експертів, цей астероїд можна порівняти з розміром Каліфорнійського мосту Золоті Ворота. Вчені стверджують, що діаметр небесного тіла становить 0,8-1,7 кілометрів . За їх словами, 21 березня цей астероїд наблизиться до землі на відстані в 2 млн км о 18:03 за Києвом.

Незважаючи на те, що вчені вважають цей астероїд особливо небезпечним, ніяку загрозу він не представляє нашій планеті. Його унікальність полягає в тому, що він стане найбільшим і найшвидшим в цьому році. До того ж, швидкість, з якою астероїд рухається до Землі, становить 124 тисячі км на годину.

Наближення астероїда до Землі
Наближення астероїда до Землі

Вчені стверджують, що астероїди з діаметром понад 140 метрів і з відстанню менше 7,5 мільйонів кілометрів можуть завдати серйозної шкоди планеті.

А тим часом, фахівці говорять про те, що невеликі небесні тіла проходять між Місяцем і Землею кілька разів на місяць. А ось їх частинки потрапляють і знищуються в атмосфері нашої планети практично кожен день.

Нагадаємо, що вчені розповіли про те, що в південній частині Австралії приземлилася капсула зі зразками грунту з астероїда.

Як раніше повідомляв портал "Українці", фінські вчені знайшли доказ появи життя на нашій землі через комет і астероїдів.

Також портал "Українці" писав, що експерти виявили докази життя на Марсі 4 мільярди років тому.