Влада штату Мічиган запропонували законопроект, який заборонить чіпування співробітників компаній. Це можна буде зробити тільки за їх згодою.

Влада штату Мічиган (США) представили законопроект, який забороняє компаніям імплантувати своїм працівникам мікрочіпи. У тексті проекту вказані і виключення - чипувати співробітників можна тільки отримавши їх згоду.

В останні роки все більше компаній розглядають ідею запровадження чіпів - в основному, це підшкірні RFID-чіпи, розміром з рисове дерево. Вони хочуть використовувати їх для відстеження продуктивності, але правозахисники наполягають, що це «кричуще порушення недоторканності приватного життя». Якщо законопроект буде прийнятий, чіпи можуть бути імплантовані тільки на добровільній основі.

«З урахуванням того, як технології поширюються все більше з кожним роком, ми повинні убезпечити себе, - зазначила броні Кале, державний представник штату Мічиган, яка брала участь в написанні законопроекту. - Важливо, щоб Мічиганські компанії думали не тільки про свої інтереси, а й про приватне життя своїх працівників ».

Вона додала, що поки чіпування не є великою проблемою. Але вона хоче отримати захист від технології до тих пір, поки вона не пошириться.

«Ці мініатюрні пристрої знаходяться на підйомі. Нам потрібно заздалегідь подумати як їх можна використовувати, щоб приватне життя була захищена », - додала вона.