У російському Новосибірську помітили танки армії Китаю: фото бронетехніки публікують очевидці.

Читайте нас у Google News!

У Новосибірськ заїзджають китайські танки
У Новосибірськ заїзджають китайські танки

У російському Сибіру помітили китайські танки: фотографії бронетехніки з нанесеними на них відмітними знаками збройних сил КНР були опубліковані російським виданням "Тайга.інфо".

Танки армії Китаю були помічені очевидцями в Новосибірську. На опублікованих кадрах китайська бронетехніка з офіційною маркуванням на залізничних шляхах була помічена в Новосибірську.

У Новосибірськ заїзджають китайські танки
У Новосибірськ заїзджають китайські танки

"Поїзд з військовими вантажівками, позашляховиками, а також танками з нанесеними на них відмітними знаками збройних сил КНР був помічений читачами на залізничних коліях у Бугрінского моста", - повідомляє видання з посиланням на паблік "АСТ54" в соціальній мережі "ВКонтакте".

У Новосибірськ заїзджають китайські танки
У Новосибірськ заїзджають китайські танки

На танках і інший бронетехніці чітко помітні прапори КНР і китайські ієрогліфи. Достовірно невідомо, куди саме прямує китайська військова бронетехніка.

Раніше стало відомо, що своєю думкою про ймовірне повернення Курил Японії поділився в Facebook російський експерт і блогер Ель Мюрид.

Після секретних переговорів президента Володимира Путіна з прем'єр-міністром Японії Сіндзо Абе в Росії почали ходити наполегливі чутки про повернення Курильських островів законному власнику. Заява Абе про те, що Японія не має наміру розміщувати на Курилах бази НАТО, тільки їх "підігріли".

Мюрид впевнений, що Путін дійсно торгується за Курили з японцями. Він змушений йти на це через катастрофічне положення в країні. "Активізація теми з передачею Курильських островів пов'язана виключно з передбанкрутному стані Росії, яку добивають з двох сторін - зсередини її жеруть трупні черв'яки в особі кримінального злодюг, який захопив владу, зовні - партнери цього злодюг, всілякі" наші "Трамп. Куди бідному Путіну податися - тільки почати барижіть територією за пару-трійку траншей і обіцянок кудись у щось інвестувати ", - висловив упевненість блогер.

Він також зазначив, що Токіо дуже скоро забуде про обіцянку не розміщувати бази НАТО на Курилах.

"Як тільки Японія отримає суверенітет над Курилами, все її обіцянки будуть коштувати зовсім нічого: на своїй території вона може робити що хоче, і ніхто їй не указ. Захоче - побудує там космодром, захоче - військову базу. Свою, американську чи яку ще ", - підкреслив Мюрид, уточнивши, що для Кремля це не має ніякого значення, так як основна його мета - грабіж росіян, а не збереження РФ.

І росіяни, на думку мюридів, "проковтнуть" повернення Курил. У цьому їм допоможе кремлівська пропаганда.