У китайській провінції Сичуань фахівці натрапили на унікальну знахідку – золоту маску, вік якої становить приблизно 3 тисячі років. За словами археологів, ці унікальні розкопки, які вони здійснили, є наймасштабнішими на сьогоднішній день.

Про це повідомляють в управлінні національної культурної спадщини Китаю.

За словами археологів, вони розкопали 6 прямокутних ям для жертв, їх площа становить 3,5-19 квадратних метрів. Також вони підкреслили, що з 4-х жертовних ям їм вдалося викопати предмети, які використовувалися в побуті.

Повідомляється, що серед 500 знахідок був виявлений величезний древній кубок, вироби з бронзи, дерев'яний ящик з артефактами зі слонової кістки, прикраси птахів із золота, фрагменти різьблення по зубах, а також розписні голови з бронзи.

Археологічні розкопки
Археологічні розкопки

Так, однією зі знахідок виявилася Золота маска, вага якої становить 280 грам. Повідомляється, що до складу цієї унікальної маски, яку виявили в жертовній ямі, входить 84% золота. А жертовна яма, в свою чергу, - це укриття для милостинь китайських громадян.

Археологічні розкопки
Археологічні розкопки

Історики з Китаю впевнені, що всі речі, які були знайдені, допоможуть детальніше вивчити історію Стародавнього царства Шу. А це царство, в свою чергу, знаходилося на заході Сичуані. За словами археологів, розкопки в цьому районі здійснюються аж з 1920 року.

Нагадаємо, що у Данії археологи натрапили на стародавній меч, який використовували для церемоній.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у Білорусі фахівці відкопали череп хворої стародавньої людини.

Також портал "Українці" писав, що у Туреччині вчені знайшли стародавній календар, на якому був нанесений 1505 рік.