Сьогодні в столиці Республіки Білорусь місті Мінську без вісті пропав відомий російський пропагандист Семен Пегов. Журналіст раніше вже неодноразово «прославлявся» висловлюваннями на підтримку бойовиків на Донбасі.

Читайте нас у Google News!

Відео, як Пегова тягли представники силових структур по асфальту, потрапило в Інтернет. Відомо також, що на Донбасі свого часу у Пегова були тісні відносини з ліквідованими ворогами України Моторолою і Гіві.

На відео можна побачити, як журналіста Пегова тащут по асфальту силовики. Причому пропагандист зовсім і не чинив опору. Можливо, він був без свідомості.

У свою чергу друг і колега Пегова, журналіст Олександр Коц зазначив, що Пегов пропав в Мінську. З ночі зв'язок з пропагандистом обірвана. Його телефон недоступний. Коц в своєму телеграм-каналі зазначив: «На даному відео було зафіксовано затримання мого друга, брата, журналіста Семена Пегова. Його тягли за руки по дорожньому покриттю. Про нього з ночі нічого невідомо. Його телефон поза зоною доступу".

Раніше Українці повідомляли, що на вулиці Немиті в центрі Мінська автозак в'їхав у натовп протестуючих через президентських виборів. Про це повідомили Nexta, TUT.by, «МБХ Медіа» і «Медіазона».

Читайте нас у Google News!

Протести у Білорусі
Протести у Білорусі

За даними кореспондента «Медіазони», спочатку одна з машин протестувальників встала поперек дороги і перекрила шлях автомобілю міліції. Потім люди оточили автозак - і той наїхав на них у відповідь.

Протести у Білорусі
Протести у Білорусі

«Одна людина без свідомості, в крові. Його намагаються реанімувати медики. Друга людина теж знаходиться не в свідомості, у нього стирчить кістка з п'яти », - розповів кореспондент« МБХ Медіа ». За даними видання, обох забрала реанімація.

Протести у Білорусі
Протести у Білорусі

Перші державні екзит-поли свідчать про перемогу Олександра Лукашенка з 79,7% голоc. Після закриття дільниць білоруси вийшли на вулиці зі стихійними протестами.