У південній частині Іспанії фахівці в області археології виявили майже сотню слідів, які залишили свого часу неандертальці. За словами фахівців, вік слідів, які належали древнім людям, становить не менше 100 тисяч років, а серед них ще є сліди ніг дітей.

Про це повідомляють у документі "Nature".

За словами фахівців, сліди виявили недалеко від морського курорту Маталасканьяс. Як виявилося, сліди, які залишили неандертальці, залишилися недоторканими на береговій лінії надсоленої і заболоченої місцевості.

Як вважають експерти, сліди залишили 7 дітей, 15 підлітків і 9 дорослих, а вік наймолодшого з роду неандертальців міг становити 6 років. На думку фахівців, ця археологічна знахідка є дуже цінною, оскільки таких місць у світі залишилося дуже мало.

Археологічні розкопки
Археологічні розкопки

Після того, як експерти проаналізували сліди, вони встановили, що є велика ймовірність того, що вони належали неандертальцям. А причина такого висновку полягає в тому, що в той період, коли залишили сліди, ці люди одні проживали на території Західної Європи.

Археологічні розкопки
Археологічні розкопки

Також стає зрозумілим і той факт, що вони перебували на пляжі, оскільки вони були мисливцями і збирачами. Швидше за все, вони полювали на птахів, які плавали на воді, займалися риболовлею і збирали молюсків.

Нагадаємо, що у Греції фахівці виявили статуетку священної тварини.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у Єгипті натрапили на стародавній монастир, в якому вирощували тварин.

Також портал "Українці" писав, що у Білорусі археологи відкопали стародавній череп хворої людини.