У тому, що опозиційний кандидат в президенти Білорусі Світлана Тіхановском зрадила своїх прихильників немає нічого дивного.

Політики і ті, кого занесло в політику, часто так роблять. Про це на своїй сторінці в Facebook пише український блогер Сергій Марченко.

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко

Блогер зазначає, зазначає, тут варто нагадати, що Революція Переваги в Україні почалася не за політиків, а за гідність. І саме тому в українців все вийшло, тому що просто не було кому віддавати наш протест. Яценюк з Кличком і Тягнибоком ходили на Банкову і домовлялися з Януковичем, але всім було байдуже, про що вони домовлялися.

Тому як Майдан стояв не за Тягнибока, а за власну гідність - на холоді, а потім і під кулями українців тримали не випадкові вожді, а власні цінності і переконання.

Марченко наголошує, зараз для білорусів стає питання вибору: за що ми стоїмо? Щоб змінити «Батьку» на «Матьку» або за цінності? Тому що, якщо перше, то можна розходитися, «Батька» вже все порішав. Трагізм ситуації в тому, що все зайшло надто далеко і відіграти назад без наслідків не вдасться.

Реакція буде лютою, а помста тирана за свій страх - страшною. Для сотень і тисяч людей поразки повстання означатиме переслідування, еміграції, в'язниці і смерті.