Десятифутова змія була витягнута з туалету пожежниками після того, як з'ясувалося, що вона схопила чоловіка за зад під час того, як він намагався справити нужду.

Гігантський змій відчувався як вдома в туалеті в Малайзії, перш ніж пожежна команда спробувала виманити його з укриття щоб забрати з уніатазу. Сім пожежників були відправлені в будинок в Геланг Патах, на околиці Іскандар Путері.

Величезна змія схопила чоловіка за зад прямо з унітазу
Величезна змія схопила чоловіка за зад прямо з унітазу

Величезний змій був виявлений тільки після того, як він вкусив жителя будинку за дупу – досить грубий спосіб проникнути в чийсь будинок, відзначають журналісти британського видання indy100.

Хаірі Зайнудін, начальник бригади, сказав: "Пітона успішно зловили за допомогою зміїної жердини і винесли геть з житлової зони. Змії зазвичай виповзають зі своїх укриттів в цю спекотну пору року, щоб знайти прохолодні і вологі місця".

Туалет насправді ідеально підходить під цей опис, тому рятувальники відзначили, що подібне трапляється досить часто.

Звичайно, слід враховувати, особливо якщо ви живете або гостюєте в Азії, що перед тим, як сідати на унітаз, потрыбно обов'язково заглянути всередину і переконатися, що ви тут точно наодинці.