На початку квітня 28-річна Сукріє Булгурджу перестала виходити на зв'язок. Перелякавшись за життя молодої актриси, друзі увірвалися до неї додому. Дівчина була мертва, пише Daily Star.

Труп Сукріє виявили в її квартирі на північному заході Стамбула, Туреччина, 2 квітня. За інформацією журналістів, вхідні двері були замкнені зсередини, а в кімнатах так і не знайшли жодних ознак боротьби.

Все вказує на те, що дівчина була одна, але поліція підозрює, що тут все не так просто, як може здатися.

актриса Сукрие Булгурджу
актриса Сукрие Булгурджу

У квартирі не знайшли ніяких наркотиків або хоч щось, що могло стати причиною загибелі Сукріє. До тих пір, поки результати судмедекспертизи не будуть готові, слідство розглядає смерть туркені як "підозрілу".

Але у друзів дівчини вже є свої гіпотези. За інформацією місцевих ЗМІ, приятелі розповіли, що актрису могли отруїти. Вони припустили, що Сукріє стало погано після їжі, яку вона замовила ввечері перед смертю.

актриса Сукрие Булгурджу
актриса Сукрие Булгурджу

Булгурджу родом з містечка Хатай. Після закінчення університету Кадір Хас на факультеті кіно і телебачення в 2013 році дівчина переїхала до столиці і вступила в театральний центр імені Мудждата Гезена — одну з найавторитетніших театральних шкіл Туреччини.

Новина про смерть дівчини потрясла сім'ю, її тіло тут же повернули в Хатай і провели похорон за всіма традиціями. Убита горем мама актриси ледь могла стояти на ногах на церемонії поховання.