Постановниця працювала над такими фільмами і серіалами, як "Русалки", "Все ще Аліса", "Закон і порядок" і "Між левами", за який удостоїлася премії "Еммі".

Останній раз художницю-постановницю Евелін Сакаш бачили живою 30 Вересня 2020 року. Більше про неї не було ніяких звісток, і пошуки не приводили до успіху.

У підсумку 66-річну жінку виявили тільки 30 березня. Тіло Евелін лежало на кухні її будинку в Нью-Йорку під купою сміття, яку нарешті прийшли розчистити її сестра з прибиральницею, пише Associated Press.

художниця-постановниця Евелін Сакаш
художниця-постановниця Евелін Сакаш

Евелін нерідко звинувачували в накопиченні. Її житло було завалено непотребом, брудним посудом і різними предметами, які вона несла до себе. За словами сусідів, ситуація погіршилася в квітні 2020-го, коли померла мама художниці.

Жінка стала ще більш замкнутою і виглядала нездорово. Місцеві жителі також відзначили, що постановниця тримала в будинку собак і кішок. Однак, коли правоохоронці приїхали їх забирати, тіло власниці вони не знайшли.

Молодша сестра художниці Еллен Браун заявила, що насправді Евелін була яскравою творчою особистістю і вона не хоче, щоб її запам'ятали в такому непривабливому образі, пише Daily News. Повідомляється, що смерть жінки настала з природних причин.

кухня художниці-постановниці Евелін Сакаш
кухня художниці-постановниці Евелін Сакаш

"Це просто жахливо. У неї було насичене життя, вона була надзвичайно талановита. У неї був блискучий розум... Я не хочу, щоб мою сестру запам'ятали такою, якою її знайшли", – розповіла сестра загиблої Еллен Браун.