Сьогодні, 17 квітня, в каплиці Святого Георгія у Віндзорі (Великобританія) проходить церемонія прощання з принцом Філіпом, герцогом Единбурзьким.

Її початок заплановано на 15:00 за місцевим часом, проте королівські особи почали збиратися у Віндзорському замку задовго до призначеного часу. Фотографам агентства Getty вдалося зняти 72-річного принца Чарльза, що знаходиться за кермом автомобіля в чорній захисній масці.

принц Чарльз
принц Чарльз

Фотографію опублікував місцевий таблоїд Express. Як зазначають журналісти, принц Уельський виглядав дуже сумним і, здавалося, в будь-яку секунду був готовий розплакатися. Присутні на місці репортери повідомляють, що принц Чарльз навіть був близький до непритомності.

Крім нього, журналістам вдалося зняти автомобіль принца Вільяма і його дружини Кейт Міддлтон, які приїхали на церемонію в автомобілі з водієм. Їхні обличчя також приховували чорні маски. До цієї пари була прикута підвищена увага, адже після смерті Єлизавети II саме принц Вільям займе трон.

принц Філіп
принц Філіп

Журналісти відзначили елегантний, але в той же час витриманий стиль Міддлтон, яка з'явилася на церемонії в чорній сукні, доповнивши образ перловим намистом і сережками. Її вже помічали з тим же самим намистом в 2017 році, на святкуванні 70-річчя з дня весілля покійного з Єлизаветою II.

принц Філіп
принц Філіп

Нагадаємо, що принц Філіп помер 9 квітня, зовсім небагато не доживши до 100 років. Сам він просив поховати себе якомога скромніше. Через коронавірусні обмеження в каплиці збереться лише 30 осіб. Тим часом у Віндзор з'їхалися кілька тисяч шанувальників королівської сім'ї з усієї Великобританії.

Незважаючи на те, що людей попросили залишитися вдома через небезпеку поширення Covid-19, а канал ВВС організував пряму трансляцію церемонії, багато хто все-таки вирішив особисто засвідчити свою повагу покійному.