Білл Гейтс, підприємець, філантроп і один із засновників компанії Microsoft, став героєм конспірологічних теорій в зв'язку з причетністю до створення вакцини від коронавірусу.

Читайте нас у Google News!

Його фонд виділив понад 350 мільйонів доларів на боротьбу з коронавірусів і в даний час фінансує виробництво декількох вакцин. Однак багато хто впевнений, що за допомогою вакцин, а також вишок 5G, Гейтс має намір скоротити чисельність людей і взяти під контроль їх свідомість. Нещодавно Bloomberg поцікавився у Білла, що він думає з цього приводу.

Це дивно. Люди беруть той факт, що я пов'язаний з вакциною, але повністю його перевертають. Мовляв, я не жертвую гроші на порятунок життів, а намагаюся заробити і скоротити життя людей. Якщо це заважає людям нормально сприймати вакцину і усвідомлювати важливість носіння маски, то це велика проблема, - сказав Гейтс.

Тоді його запитали, наскільки він упевнений, що в 2020 році з'явиться робоча вакцина, яка пошириться по світу.

Ну, перша вакцина не буде ідеальною з точки зору її ефективності проти хвороби і передачі інфекції. Можливо, тривалість її дії буде недовгою, і в основному вона буде використовуватися в багатьох країнах як тимчасовий захід. Але потім, в 2021 році, дуже ймовірно, що буде схвалений ряд інших вакцин. Над ними працює дуже багато компаній, так що ми можемо дозволити собі кілька невдач і отримати в результаті щось, що буде мати тривалу дію і невисоку ціну, - підсумував Гейтс.