Літні туристи поскаржилися на китайську компанію, співробітники якої обіцяли їм влаштувати екскурсію по "мальовничому місцю", але в підсумку відвезли їх на кладовище, де запропонували купити ділянки під поховання.

Ситуація сталася в китайському місті Чунцин, про неї розповів місцевим ЗМІ один з туристів і на прізвище Чжен, відзначає газета The Manila Times.

За його словами, організатором екскурсії виступила компанія Longyao: її представники запросили Чжена стати учасником туру, він погодився і покликав з собою багато друзів.

Товариші скинулися по 18 юанів, сіли в туристичний автобус і вирушили до того самого «мальовничого місця» в самому прекрасному настрої. Через деякий час пенсіонерів висадили біля могил: їм запропонували походити по кладовищу і доглянути собі місце для поховання.

Чжен поскаржився на longyao Комітету з культури та розвитку туризму Чунцина. Там з'ясували, що у компанії насправді немає ліцензії на здійснення туристичної діяльності. У Комітеті пообіцяли припиняти подібні випадки.