Місяць тому в поліцію Китаю звернулася жінка з дивною заявою. Її коханець, з яким вона познайомилася в 2019 році, вкрав у неї дев'ять мільйонів юанів.

Для Китаю такі злочини не рідкість, так що ловеласа швидко знайшли. Виявилося, ця жертва була далеко не єдиною, пише Oddity Central.

Жінка з Чженчжоу, завдяки заяві якої розкрилася ціла мережа злочинів, розповіла, що познайомилася з молодим чоловіком на ім'я Чжан Нань на автомийці. Чоловік переконав її в тому, що він з впливової сім'ї.

Хлопець закохав у себе 20 дівчат
Хлопець закохав у себе 20 дівчат

У них зав'язалися романтичні стосунки, і хлопець користувався цим. Посилаючись на проблеми батька або можливості просування по кар'єрних сходах, шахрай кожен раз виманював у жертви великі суми грошей і повертати їх не поспішав.

На жаль, коли жертва усвідомила, у що вона вплуталася, було вже пізно — Чжан Нань все витратив на суперкари і казино. А головне – дівчина була далеко не єдиною, в чию довіру втерся хлопець.

Слідству вдалося встановити, що за останню пару років шахрай зустрічався з двадцятьма дівчатами. Хлопець далеко не ходив: пасії жили по сусідству, а три — взагалі в одному будинку.

Хлопець закохав у себе 20 дівчат
Хлопець закохав у себе 20 дівчат

Коли хлопець у всьому зізнався, офіцери зв'язалися з деякими жертвами. Виявилося, багато хто вже давно усвідомили, що їм не бачити своїх грошей, але все одно не йшли в поліцію. Сценарій завоювання довіри у ловеласа був завжди один і той же – він говорив про своє високе походження, регулярно обдаровував нових подруг, а потім починав просити гроші, поступово збільшуючи суми.

Так йому вдалося вкрасти мільйони юанів, від яких зараз нічого не залишилося. Звичайно, крім дорогих машин. Їх, на відміну від своїх жертв, шахрай любить по-справжньому.