Любляча мати з китайської провінції Хенань витратила більше мільйона юанів (154 000 доларів) на будівництво двох металевих пішохідних мостів перед школою свого сина, щоб переконатися, що він та інші діти безпечно переходять дорогу.

Жінка, на прізвище, Мен, нещодавно сказала телеканалу Хенань, що дорога за межами школи її сина завжди була перевантажена, коли батьки висаджували або забирали своїх дітей, а оскільки поблизу немає світлофорів, переходити дорогу майже неможливо, небезпечно як для учнів, так і для вчителів.

жінка побудувала пішохідні мости для безпеки сина
жінка побудувала пішохідні мости для безпеки сина

Ще одна причина, по якій вона витратила гроші з власної кишені на будівництво пішохідних мостів через дорогу, полягала в тому, що школа розташовується на більш низькому рівні, а калюжі, які постійно на дорозі, були причиною того, що син з постійно мокрими ногами.

Обидва пішохідні мости, один з яких майже завершений, а інший знаходиться на стадії закладки фундаменту, були схвалені місцевим бюро житлового будівництва та міського та сільського розвитку, але їх будівництво було повністю профінансовано таємничим благодійником.

Пані Мен сказала, що вона ніколи не сказала своєму синові, що вона заплатила за нові містки, тому що вона не хоче, щоб її дитина була марнославною через це з іншими дітьми. Вона тільки сподівається, що її внесок допоможе убезпечити дітей і викладацький склад і дозволить дітям здобути освіту.

"Я просто зробила те, що могла собі дозволити. На той світ гроші не забереш, і мені не потрібно залишати занадто багато грошей для моєї дитини", - сказала жінка. "Я назву міст Мостом мудрості. Учні, що переходять міст, будуть ставати мудрішими".

Ця історія привернула багато уваги в Китаї, і більшість користувачів соціальних мереж хвалять жінку за її добросердечний внесок. На цей мільйон юанів вона могла б зробити так багато всього, щоб принести користь тільки собі і своїй родині, наприклад, купити пару квартир або будинок, але замість цього вона вирішила зробити щось для всієї спільноти.