47-річна жінка, яка пропала безвісти майже півроку тому в каньйоні в штаті Юта, нещодавно була знайдена живою. Весь цей час вона жила в невеликому наметі, виживаючи в основному на дієті з трави і моху, пише Odditycentral.

Жінка, ім'я якої не розголошується, була оголошена зниклою безвісти в листопаді минулого року після того, як її машина і туристичне спорядження були виявлені на стоянці біля каньйону Спеніш-Форк, приблизно в 40 милях на південь від Солт-Лейк-Сіті.

жінка півроку жила в наметі харчуючись травою і мохом
жінка півроку жила в наметі харчуючись травою і мохом

Офіс шерифа округу Юта обшукав місцевість, але не зміг знайти її, а спроби зв'язатися з її родичами виявилися безуспішними. Зрештою, влада конфіскувала машину і затримала її обладнання, припускаючи, що вона перетнула кордон Колорадо. Проте пошуково-рятувальні групи продовжували обшукувати місцевість як пішки, так і з повітря, і в минулі вихідні вони нарешті знайшли її.

Технічно пошукова група помилково виявила жінку. Група волонтерів привезла дрон, щоб допомогти в операції, але коли він розбився в каньйоні, пілот і поліцейський вийшли його шукати. Так вони натрапили на намет, який здавався покинутим, але насправді виявився будинком зниклої жінки протягом останніх 6 місяців.

жінка півроку жила в наметі харчуючись травою і мохом
жінка півроку жила в наметі харчуючись травою і мохом

"Коли вони йшли в пагорби, вони виявили намет, який, на їхню думку, був покинутий. Приблизно тоді відкрилася блискавка намету, і була виявлена жінка, яку розшукували співробітники САР", - йдеться в прес-релізі шерифа.

Безіменна жінка сильно схудла і була помітно слабкою. Вона недбало сказала своїм рятувальникам, що з моменту свого зникнення вона жила в наметі, витримуючи суворі зимові температури і виживаючи в основному за рахунок моху, трави і прісної води з прилеглої річки.

Влада повернула жінку до цивілізації і відвезла її в лікарню для оцінки психічного здоров'я. Однак вони постаралися роз'яснити, що те, що вона зробила, не було незаконним.

"Ми хочемо прояснити, що, хоча багато людей можуть вирішити не жити в обставинах і умовах, в яких живе ця жінка, вона нічого не зробила проти закону", - йдеться в повідомленні шерифа.

Поліція додала, що 47-річна жінка може вирішити повернутися в той же район, і вони нічого не можуть зробити, щоб її зупинити. Про всяк випадок вони надали їй додаткові ресурси, щоб їй не довелося знову виживати на траві і моху.