В інтернеті в одному з порталів підтвердили, що НЛО літаючі на військовими кораблями США - справжні. У мережу просочилася інформація, яку мали оприлюднити у червні цього року.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Відомо, що нещодавно над військовими кораблями був помічений непізнаний літаючий об'єкт, який привернув чимало уваги. Пентагон не залишив цей випадок без уваги і почав вивчати об'єкт.

Знімок ВМС
Знімок ВМС

Повідомляється про те, що фотографії, зроблені військовими – справжні. Пентагон офіційно заявив про розслідування невпізнаних об'єктів. Внаслідок чого, кадри просочилися в мережу.

Згідно з Mystery Wire, фотографії, які отримав режисер Джеремі Корбелл, показують, що НЛО парило над чотирма військовими кораблями ВМС США.

НЛО
НЛО

На одному зображенні показаний об'єкт у формі піраміди, а інші були відзначені як "невідомі".

У своїй заяві представник Пентагону, як повідомляється, сказав: "Я можу підтвердити, що згадані фотографії та відео були зроблені військово-морськими силами".

НЛО
НЛО

Минулого місяця одна з газет оприлюднила інформацію про те, що військові кораблі оточило 6 літаючих об'єктів, які здійснювали "зухвалі маневри" біля полігону.

Джон Реткліфф , який обіймав посаду директора Національної розвідки при Дональді Трампі, зробив заяву перед публікацією звіту "Секретні матеріали" про "непізнані повітряні явища".

Нагадаємо, що у мережі розмістили дані про те, як НЛО літало на військовими кораблями.
Як раніше повідомляв портал "Українці", Пентагон взявся за розслідування про НЛО.
Також портал "Українці" писав, що мисливці за НЛО дізналися про дивну піраміду на місяці.