У Південному Йоркширі 21-річна дівчина на ім'я Емма так стала важити всього 5.5 стоунів після того, як її шлунок паралізувало через камені в нирках. Дівчині потрібно було спати 21 годину на добу і жити на 600 калорій в день, а ще вона потребувала спеціалізованого лікування.

Про це повідомляє портал "Mirror".

Через те, що у дівчини розвиваються двосторонні камені в нирках, вона змушена дотримуватися спеціальної дієти.

На даний момент Емма прикута до ліжка більшу частину свого життя, щоб підтримувати необхідний рівень енергії. Дівчина має достатньо сил тільки для того, щоб робити життєво необхідні речі кожен день.

Фото Емми Так
Фото Емми Так

"Три роки тому у неї почалися камені в нирках, тому я відвела її в відділення невідкладної допомоги, і вони сказали, що це, мабуть, інфекція сечі, оскільки вона була занадто молода для каменів у нирках зрештою вони зробили комп'ютерну томографію і виявили, що це двосторонні камені в нирках, по одному з кожного боку. У неї пройшов один камінь, але другий застряг в нирці, і у неї почалося запалення нирок, тому їй дали велику кількість антибіотиків і багато болезаспокійливих. Зрештою, вони відвезли її до відділення невідкладної допомоги, щоб вставити стент, що відкриває дренаж з нирки, і вони витягли камінь. Їй встановили цей стент на пару тижнів, тоді їй було всього 18, але з тих пір вона погано себе почуває", - сказала мама Емми Хелен.

На думку лікарів, через велику кількість антибіотиків всі кишкові бактерії у дівчини в організмі були знищені. Через це її шлунок був паралізований.

Нагадаємо, що модель Клаудія Рів'є всіляко заперечує наявність пластичних операцій.
Як раніше повідомляв портал "Українці", відома українська співачка Ірина Білик поділилася трагічною новиною.
Також портал "Українці" писав, що через забуте леза ножа в тілі хлопець довгий час відчував поколювання в грудях.