Американець, який просто обожнює прогулянки по пляжу в Каліфорнії, випадковим чином знайшов незвичайну рибу, яку дуже важко зустріти в наші дні.

Про це повідомляють на порталі "New York Post".

Чоловік, який живе в Південній Каліфорнії днями зустрів незвичайного "монстра", відомого як футбольна раби, в той час як він прогулювався по пляжу Ньюпорт.

За даними місцевого агентства, Бен Естес, який знайшов незвичайну рибу, зробив неймовірне відкриття. Звір чорного кольору був ідентифікований, як глибоководна тихоокеанська футбольна риба, вид вудильників, які зазвичай зустрічаються на глибині понад 3000 футів.

Футбольна риба
Футбольна риба

"Хоча сама риба не рідкість, вкрай рідко можна побачити таку непошкоджену на пляжі в південній частині Каліфорнії", - написала Davey's Locker Sportfishing & Whale Watching в Facebook .

Довгий м'ясистий спинний плавець відрізняє раби від безлічі інших представників підводного життя. Крім цього, у риби є лапочка, що випромінює світло, щоб заманювати видобуток.

Футбольна риба
Футбольна риба

Варто відзначити, що риба опинилася на березі в збереженому стані.

Туша цього "монстра" знаходиться в Департаменті риб і дикої природи Каліфорнії. Але, в подальшому її могул перенаправити в музей або інший освітній заклад.

Нагадаємо, що у мережі розмістили інформацію про те, що американські ВМС зіткнулися з НЛО.

Як раніше повідомляв портал "Українці", вагітна жінка з маленькою дитиною потрапила в страшну ситуацію.

Також портал "Українці" писав, що 50-річна жінка стверджує, що її викрадали інопланетяни 52 рази.