Дуже спірний вчений заявив, що знайшов життя на Марсі. Він повідомляє, що знайшов незаперечні докази існування життя на Марсі - це дивні фотографії "марсіанських грибів".

Про це повідомляється на порталі "Exspress".

Вже дуже багато років людство займається пошуками позаземного життя на Марсі. Однак недавні дослідження говорять про те, що на червоній планеті швидше за все може бути життя. У журналі Advances in Microbiology оприлюднили публікацію про те, що Марс кишить життям, але не таким, яким люди можуть очікувати.

У статті повідомляється, що на червоній планеті не знайшли зелених чоловічків, але там можна побачити свідчення існування грибів, лишайників та інших видів.

Марсіанські гриби
Марсіанські гриби

Дивна заява заснована на ряді зображень, зроблених на поверхні планети, а також з орбіти різними марсоходами і зондами, що вивчають Марс.

Вчені НАСА говорять про те, що камені, які можна побачити на кадрах – це камені, посіяні на Марсі в результаті космічних взаємодій із землею.

"Добре відомо, що різні земні організми виживають в марсіанських умовах. Враховуючи ймовірність того, що Земля засіяла Марс життям, і життя неодноразово передавалася між світами, було б дивно, якби на Марсі не було життя. Однак, на відміну від земних організмів, марсіанські гриби, цвіль, водорості та інші передбачувані форми життя еволюціонували і вже були адаптовані до низьких температур, періодичної доступності води, низької кількості вільного кисню і високих рівнів радіації, яка характеризує суворе марсіанське середовище", - пишуть дослідники.

Нагадаємо, що Пентагон повідомив, що ВМС США можливо зіткнулися з НЛО.

Як раніше повідомляв портал "Українці", доросла жінка повідомила, що її викрадали інопланетянині.

Також портал "Українці" писав, що у Мережу потрапила інформація, в якій йдеться про те, що НЛО літав близько військових кораблів.