Мами маленьких дітей просто у нестямі від злості. В одному з акаунтів у соціальній мережі були оприлюднені знімки їхніх дітей у рубриці "некрасиві діти".

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Молода мама, вік якої 21 рік з з Паллістер-Парк, Мідлсбро, розповіла, що більше ніж 2 сотні людей повідомили про цю ситуацію на сторінці в Instagram.

"Моя подруга і її мертвонароджена дитина були розміщені на цій сторінці"", - сказала вона. У неї були фотографії у вигляді колажу на Facebook. Вони використовують фотографії з особистих облікових записів людей, тому вони думають, що це хтось, кого вони знають. Вони погрожували одній дівчині, писавши їй зі сторінки в соцмережі, що вб'ють її маму.

21-річна дівчина додала, що адміністратори сторінки "видаляли більшість людей, які намагалися підписатися на них".

Скріншот постів в Instagram
Скріншот постів в Instagram

"Ми поняття не маємо. Чесно кажучи, це було сердечно. Найменше я хочу, щоб мого сина називали потворним. Я знаю, що моя дитина чудова - справа не в цьому. Це більше про те, хто дивиться на мою дитину, фотографує мою дев'ятимісячну дитину і викладає її на огляд інших дивних людей", - сказала розлючена Кортні.

Інша мама з огидою написала в Facebook: "Не знаю, хто досить хворий, щоб зробити це. Вони тричі намагалися слідувати за мною, я стежила за ними, щоб переконатися, що моєї дитини там немає. Нам вдалося отримати IP - адресу", - продовжувалося в повідомленні.

Представник Facebook заявив, що принципи спільноти компанії чітко вказують на те, що знущання та переслідування є неприпустимими в Instagram.

Це дасть Ofcom право блокувати і штрафувати різні компанії в соціальних мережах.

Нагадаємо, що у соціальній мережі повідомили, що в Болгарії археологи знайшли таблицю з невідомими написами.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у Новій Зеландії масово знищують їжачків.