Чоловіка заарештували за підозрою в навмисному вбивстві, і тепер йому загрожує термін до 20 років колонії.

Кілька днів поліція і волонтери шукали п'ятитижневого Калеба Уисненда – молодшого на прізвисько Сіджей, пише Daily Mail.

батько вбив власного сина
батько вбив власного сина

Малюк зник з машини батька на заправці ввечері в понеділок, і з тих пір пошуками хлопчика займалися всі небайдужі. Батьки малюка Калеб і Анжела влаштували прес-конференцію, на якій, не стримуючи сліз, благали викрадачів повернути Сіджея додому.

батько вбив власного сина
батько вбив власного сина

Однак через всього кілька годин тіло хлопчика знайшли в лісі – недалеко від заправки. На ньому були виявлені ознаки насильницької смерті, тому під підозру відразу потрапив батько малюка.

На допиті той плутався у свідченнях, стверджуючи, що Сіджея востаннє бачили в понеділок увечері, проте волонтери з'ясували, що малюк зник ще в суботу.

батько вбив власного сина
батько вбив власного сина

"Я погано пам'ятаю, що тоді було. Пам'ятаю, що розмовляв з поліцейськими, питав, що я можу зробити, куди піти. Будь ласка, знайдіть його, знайдіть!", – каже Калеб Уісненд-старший.

Становище чоловіка погіршив і той факт, що він вже притягувався за зберігання важких наркотиків і злочинну недбалість. Його заарештували, звинувачуючи в ненавмисному вбивстві, проте розтин Сіджея змусив поліцію поміняти думку.

Подробиці справи в інтересах слідства не розголошуються, але тепер Калеб заарештований за підозрою в спланованому вбивстві, йому світить термін до 20 років.