Молода дівчина інсценувала свою весілля і влаштувала професійну зйомку, для того, щоб помститися своєму колишньому хлопцеві. Вона витратила дуже багато грошей на свою помсту і запросила всіх своїх друзів.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Сара Вілард влаштувала награне весілля, щоб зробити своєму колишньому хлопцеві неприємно. Вона купила сукню, найняла фотографа і влаштувала справжнє свято.

Коли справа дійшла до розриву, Сара наробила чимало дивних речей. Через розставання з коханим, вона прийняла чимало сумнівних рішень.

Багато хто вважає, що найпростіше забути про невдалих відносинах – це знайти заміну. Але Сара вирішила, що краще помститися своєму коханому іншим шляхом – вийти заміж за іншого. У Тікток дівчина розповіла, що вона купила гарну сукню і найняла професійних фотографів, для того, щоб її колишній повірив, що вона виходить заміж.

Фото весілля
Фото весілля

"Згадуючи час, коли я інсценувала весілля і влаштувала фотосесію, щоб помститися своєму колишньому", - написала вона, а на задньому плані грала "Crazy" Гарлеса Барклі.

Також дівчина оприлюднила кліп, на якому можна побачити її з новим чоловіком і подружкою нареченої в красивому місці.

Відео отримало дуже багато лайків - 120 тисяч, безліч коментарів від користувачів в соціальній мережі, які не приховували свого захоплення, від того, що виконала Сара.

"Такий рівень самовіддачі або абсолютно психотичний, або абсолютно геніальний", - написав один користувач.

Нагадаємо, що у мережі розповіли про те, що один чоловік завів собі 61 дружину.

Як раніше повідомляв портал " Українці", дівчина напередодні весілля кинула свого чоловіка через те, що він не знає таблицю множення.

Також портал "Українці" писав, що молода дівчина отруїла свого літнього чоловіка.