Одна жінка потрапила в дуже незручну ситуацію. Вона вичитала в інтернеті інформацію про те, що у неї може бути рак простати. Дівчина, недовго думаючи звернулася до лікаря з проханням, щоб він перевірив їй простату. Через що її висміяв доктор.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Дуже багато людей, які відчувають, що з ними щось не так звертаються до Google за допомогою. Одна жінка саме так і вчинила при болі в животі.

Зпочатку, дівчина думала, що з нею все добре, але після того, як вона звернулася за порадою до Інтернету, вона вирішила, що серйозно захворіла. Дженні Пірс тут же записалася до лікаря на прийом, щоб зробити самодіагностику.

Дівчина прийшла у відділення, для того, щоб попросити обстежити простату, так як вона почала думати, що у неї рак простати. Але замість того, щоб почути думку доктора, він просто висміяв її.

Через деякий час, Дженні розповіла про своє фіаско у відеоролику в Тікток.

"У Дженні болів живіт, але з нею все було добре... З Дженні було не все гаразд. Дженні погуглила про свої симптоми і виявила, що у неї рак простати. Дженні насправді пішла до лікарів, щоб попросити аналізи ... Лікар сміявся над нею, тому що у неї немає простати".

Крім цього, жінка підписала публікацію "Це дійсно правдива історія".

Даний відеоролик дуже швидко набрав популярність. За короткі терміни його подивилося більше мільйона користувачів, які залишили безліч коментарів.

"Дженні, я зробила те ж саме в 18 років. Доктор мало не знепритомнів від сміху, а потім пояснив, що у мене немає простати", - залишають коментарі юзери соціальної мережі.

Нагадаємо, що в Інтернеті розповіли про дівчину, яка спить 21 годину на добу через хворобу.

Як раніше повідомляв портал " Українці", маленький хлопчик, у якого величезні кісти встав на ноги і пішов.

Також портал "Українці" писав, що український музикант Сергій Бабкін розповіла, що він поїхав закордон до лікаря.