Портьє, якій 25 років, ампутували ногу і пальці після вечірки в джакузі. Лорен Бріггс була доставлена своїм другом в лікарню, де лікарі всіма силами боролися за життя молодої дівчини.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Лорен довелося ампутувати ногу і пальці, після того, як вона весело провела час в джакузі зі своїми друзями. У дівчини після купання виник менінгіт. Вона прокинулася вранці через те, що не могла дихати. Завдяки кмітливому другу, її доставили в лікарню, де дівчині зробили операцію.

Фото Лорен
Фото Лорен

"Напередодні ввечері я була в гарячій ванні мого друга, і лікарі сказали мені, що я, можливо, заразився інфекцією через невеликий поріз на нозі, коли знаходилась в гарячій ванні. Гарячі ванни заповнені бактеріями, так що цілком ймовірно, що це могло бути причиною. Я заснула тієї ночі, відчуваючи легку нудоту, але мій друг виявив мене рано вранці на підлозі, я важко дихала. Наступне, що я пам'ятаю, це те, що я прокидаюся в лікарні, гадаючи, що відбувається. Мене поставили на систему життєзабезпечення, і я повністю залежала від машин протягом 48 годин. Мої ноги були вугільно-чорними, вони зробили кілька пересадок шкіри з мого лівого стегна, щоб відновити мої ступні, але врешті - решт вони не змогли врятувати мою праву ногу і пальці, їх довелося ампутувати, щоб врятувати моє життя", - розповіла Лорен.

Фото Лорен
Фото Лорен

Нагадаємо, що маленький хлопчик з великими кістами зміг стати на ноги і піти.

Як раніше повідомляв портал "Українці", через помилку лікарів жінка стала безплідною.

Також портал "Українці" писав, що дівчині зробили пересадку шкіри, що кардинально змінило її зовнішність.