Хараламбос (Бабіс) Анагностопулос сказав, що його дружина Керолайн Крауч була його "вічною любов'ю" через кілька днів після того, як вона була задушена грабіжниками в їхньому будинку недалеко від Афін, пише Mirror.

Чоловік британської жінки, вбитої на очах у їх 11-місячної дитини під час крадіжки зі зломом під дулом пістолета, вшанував її пам'ять.

32-річний вдівець Хараламбос (Бабіс) Анагностопулос назвав свою 20-річну дружину Керолайн Крауч "вічною любов'ю" і поділився фотографією щасливої пари на пляжі в день їхнього весілля.

Хараламбос Анагностопулос і його дружина Керолайн Крауч
Хараламбос Анагностопулос і його дружина Керолайн Крауч

Пілот вертольота написав по-грецьки у небі: "Разом назавжди. Вдалої подорожі, любов моя".

Пані Крауч була задушена на очах у її неушкодженої дочки Лідії під час вторгнення в сімейний будинок в Гліка Нера, багатому передмісті Афін, близько 5 години ранку минулого вівторка.

Собака сім'ї була задушена власною пов'язкою. Пана Анагностопулоса знайшли пов'язаним і з кляпом у роті на підлозі після того, як йому вдалося скористатися мобільним телефоном, щоб покликати на допомогу.

Перед похоронами своєї дружини минулого тижня пан Анагностопулос сказав репортеру Mirror: "Вона була дивовижною людиною, повною життя і любові. Наше життя ніколи не буде колишнім без неї. Подбайте про свою сім'ю, сер. Бережіть своїх близьких якомога більше".

Поліція повідомила, що чоловік з Грузії був затриманий під час зупинки руху в районі Евроса, і пошук нових підозрюваних триває.

Сім'я спала, коли озброєні люди увірвалися в їхній будинок, зв'язали пані Крауч і її чоловіка і заткнули їм рот.

Керолайн Крауч
Керолайн Крауч

За його словами, коли грабіжники зажадали гроші і коштовності, пан Анагностопулос сказав їм, де знайти 10 000 фунтів стерлінгів, захованих в ящику "Монополія". Він сказав журналістам, що пара в будинку має таку велику суму грошей, тому що вони нещодавно купили ділянку землі і їм потрібні гроші, щоб заплатити будівельникам.

За повідомленнями грецьких ЗМІ, він тимчасово втратив свідомість під час обшуку в будинку.

Джерело в поліції повідомило Mega TV: "Ми підозрюємо, що троє членів банди увійшли в будинок, і один з них чекав зовні, спостерігаючи за тим, що відбувається. Ми вважаємо, що вбивця відчував себе зобов'язаним вбити Керолайн, тому що вона бачила його обличчя і впізнала його в поліції. Але вони пощадили чоловіка Бабіса, тому що думали, що він без свідомості і не може їх впізнати".

Поліція вивчила інші крадіжки зі зломом і довгий список потенційних підозрюваних у своєму розслідуванні вбивства міс Крауч.

У телеінтерв'ю на наступний день після вбивства пан Анагностопулос сказав "що благав" зловмисників не завдавати шкоди його сім'ї.

Він сказав: "Я хочу, щоб ніхто ніколи не пройшов через те, що ми пройшли минулої ночі. Це був кошмар. Ми благали злодіїв не завдавати нам шкоди. Ми сказали їм, де гроші, і попросили залишити нас у спокої. Їх зловить поліція".

Хараламбос Анагностопулос
Хараламбос Анагностопулос

На наступний день він сказав журналістам, що не мав уявлення, що його дружина мертва, поки поліція не приїхала і не зняла плівку з його очей.

Грабіжникам вдалося сховатися з готівкою і коштовностями, а пан Анагностопулос викликав поліцію після того, як йому вдалося послабити свої узи.

Перший офіцер на місці події розповів, як він увійшов до будинку і виявив, що дівчинка намагається розбудити свою мертву матір. Уряд Греції оголосив про нагороду за інформацію про злочинців у розмірі 260 000 фунтів стерлінгів.