Коли надійшло полум'я в кабіну двомісного літака Джеймі Халла, в його голові з'явилася тільки одна думка: "Продовжуй летіти на цьому чортовому літаку". Він є солдатом серйозного підрозділу SAS.

Про цей м повідомляється на порталі "The Sun".

Чоловік відчув запах палаючої плоті, через те, що двигун літака загорівся. Але через 30 секунд, рішучість Джеймі врятувала йому життя. Оточений полум'ям, солдат здійснив зниження з висоти 1000 футів до 30 і повів літак до трави. Летячи зі швидкістю близько 35 миль на годину, Джеймі виліз з кабіни і, перебуваючи на висоті 15 футів від землі, зістрибнув.

Літак
Літак

Він сказав The Sun: "Була ймовірність, що полум'я захлесне мене. Я подумав: "До біса це, я відкрив дверцята тенту, зірвав гарнітуру, піднявся на ліве крило і зістрибнув з нього".

"Посадка була трохи неакуратною", - жартує 45-річний Джеймі. "Я склав коліна і ступні разом і підняв руки над головою. Але коли я приземлився, у мене зламалася ключиця, і у мене були множинні переломи обличчя".

Крім цього, чоловік трохи розповіла про себе.

"Основним шоком для мене стало те, що я провалив всі іспити. У мене була одна трійка з англійської мови, яку я повинен був Показати за десять років навчання. Я був пригнічений. Я курив травичку, пив сидр і змішував неправильні інгредієнти. У мене були проблеми з поліцією. Я зрозумів, що це буде життя злочинності, наркотиків і, можливо, в'язниці, або я збираюся підтягнути свої шкарпетки і зробити все можливе, щоб спробувати вижити в цьому світі".

Фото Джеймі
Фото Джеймі

Удар розірвав йому живіт і розірвав печінку. Але це було найменше з його занепокоєнь. У нього 63 відсотки опіків третього ступеня, і він збирався провести наступні два роки в лікарні.

Нагадаємо, що Леся Нікітюк розповіла про світову трагедію.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чоловік розповіла, як їв людей, щоб вижити.