Поради молодому поколінню про те, як потрібно насолоджуватися життям, жити сьогоденням і більше подорожувати — це, звичайно, добре, але ми всі знаємо, що так не працює.

Потрібно заробляти гроші, платити за житло, допомагати батькам. Так може пройти все життя, і, озираючись назад, кожен ризикує випробувати ту саму болісну біль за безцільно прожиті роки, про яку попереджають відомі письменники.

Користувачка TikTok, а за сумісництвом лікар, tripat.sahi регулярно спілкується з вмираючими пацієнтами і точно зрозуміла, що потрібно обов'язково зробити, щоб в старості ні про що не шкодувати. Своїми спостереженнями дівчина поділилася у вірусному ролику.

"Послухайте людину, яка щодня працює з вмираючими пацієнтами... Вони буквально лежать на смертному одрі і чекають, поки помруть. Багато з них радять перестати турбуватися про те, що про вас думають інші люди. Не думайте, чи засудять вони вас, якщо ви спробуєте щось зробити, щоб здійснити свою мрію", – написала tripat.sahi.

@tripat.sahi

Pls stop #growthmindset #personaldevelopment #enterpreneur #judgement #222

♬ Blade Runner 2049 - Synthwave Goose

"Просто перестаньте думати про те, що про вас думають інші. Адже ви, вже повірте, не захочете на смертному одрі усвідомити: "Ого, все своє життя я прожив для когось іншого, задовольняючи їх потреби і виконуючи їх бажання і мрії. А сміливості зайнятися чимось, про що я так мріяв, я так і не набрався", – ділиться tripat.sahi.

Ролик tripat.sahi з попередженням, схоже, натиснув користувачам "Тіктока", які проводять в соцмережі по кілька годин, на хворе. Публікація стала вірусною – за кілька тижнів його подивилося більше двохсот тисяч чоловік.

Користувачка TikTok і лікар tripat.sahi
Користувачка TikTok і лікар tripat.sahi

"Мій найбільший страх – не осуд, а жаль, і я радий, що це так", – поділився joshwestovermusic.

"Спасибі, що поділилася цим важливим повідомленням", - відверто розповідає tonyand2.

Але деякі коментатори помітили, що просто не турбуватися про думку інших не так легко, як говорити іншим про це. Адже деяких виховували, постійно нагадуючи про те, як важливо, що про тебе подумають сусіди і навіть перехожі

"Але ж я хочу, щоб у мене були друзі", – пише stressed.for.no.reason.

"А поради будуть, як перестати турбуватися про це?", – занепокоївся _geloshotz.