Жінка скинула з себе тягар політичних обов'язків і зрозуміла, що зробила правильний вибір, пише Politico.

Анн-Софі Херманссон – колишній мер другого за величиною міста Швеції Гетеборга. Незважаючи на те що жінка залишила свій пост в 2018 році, вона не перестала приносити користь людям. Тільки тепер-в іншій іпостасі.

колишній мер у Швеції Анн-Софі Херманссон
колишній мер у Швеції Анн-Софі Херманссон

На противагу політикам, які будують кар'єру і примножують багатства, Анн-Софі Херманссон стала водієм сміттєвоза і нітрохи не шкодує про це.

Шведка згадала, що у неї є отримані за порадою батька водійські права, що дозволяють водити вантажівки, і вирішила ними скористатися. 56-річна Анн-Софі одягла помаранчеву форму, сіла за кермо і повністю змінила своє життя. Її часто впізнають місцеві жителі і навіть зупиняють, щоб поговорити про політику.

колишній мер у Швеції Анн-Софі Херманссон
колишній мер у Швеції Анн-Софі Херманссон

"Люди іноді запитують мене, що я тут роблю, але для мене це хороше рішення. Мені ж потрібно платити за оренду", – пояснює Анн-Софі Херманссон.

Анн-Софі Херманссон веде "Твіттер" з 12,6 тис. підписників, де розповідає про свої будні. Екс-мер навчилася радіти простим речам: обіду з колегами, добре виконаній роботі, прийдешньому вихідному. І, незважаючи на фізичне навантаження, вважає, що зараз у неї професія куди приємніше. "Це був неспокійний час", – зазначила Анн-Софі, згадуючи про політичну кар'єру.

"Я часто відчуваю біль в кінці дня, але я отримую задоволення від роботи і добре сплю ночами, а це важливо", – говорить Анн-Софі Херманссон.