Дитина повелася дуже по-дорослому, не ставши панікувати, і тому його в соцмережах прозвали героєм.

Цим роликом в "Твіттері" поділився Лоріс Калліарі з Трентіно-Альто-Адідже, Італія, якому не пощастило стати учасником зустрічі з ведмедем. Хлопець відправився разом зі своєю коханою і її 12-річним сином Алессандро в похід, щоб набратися нових вражень. І можна сміливо сказати, що поставленої мети вони досягли, пише Lad Bible.

Хлопчик якраз вже спускався з гори, коли Лоріс знімав його на відео для сімейного архіву. І тут раптово кущі заворушилися – і з них здався ведмідь, який потім з цікавістю пройшов за Алессандро.

Лоріс все побачив і пояснив ситуацію дитині, попросивши відійти від грізлі, але зробити це повільно і тихо. Хлопчик був наляканий, але панікувати не став, послідувавши раді Лоріса, поки мама не могла прийти в себе від жаху.

Через деякий час ведмідь втратив інтерес до двоногих створінь і відправився досліджувати гору далі. А користувачі мережі вразилися хоробрості і самовладанню Алессандро, назвавши його героєм.

"Побачивши наживо такого величезного ведмедя, навіть я рвонув би звідти, кричачи і розмахуючи руками. Пацан просто кремінь", - зазначив користувач"Твіттера".

"Дуже рада, що з Алессандро і тобою все в порядку. Боюся, його інстинктивна і нормальна реакція поставила б все під загрозу", - вважає інший користувач " Твіттера"

"Ведмідь в дикій природі завжди справляє незабутнє враження. Хлопчик – справжній сміливець і герой!", - захоплюється ще один користувач "Твіттера".