Тіло хлопця виявили прибиральники, коли через рік після смерті пенсіонера з'явилися в його будинку, щоб очистити приміщення для продажу, пише The Sun.

У будинку 60-річного Брюса Робертса з Сіднея, Австралія, можна знайти безліч дивних речей, які той ретельно збирав роками. Але одна все ж вибивалася із загальної картини – тіло молодої людини.

Це був 39-річний Шейн Снеллман, який зник у 2002 році, як тільки вийшов з в'язниці. Родичі хлопця шукали його 15 років, але безуспішно.

Дідусь 15 років жив з тілом грабіжника
Дідусь 15 років жив з тілом грабіжника

Термін Шейн отримав за зберігання і поширення наркотиків і, вийшовши на свободу, дуже потребував грошей, адже свою залежність він так і не зміг побороти. Тому він вирішив пробратися в будинок Брюса, який був знаменитий своєю колекцією різного мотлоху.

Однак дідусь таке терпіти не став і застрелив грабіжника з рушниці. Про те, що трапилося він вирішив не повідомляти поліції і сховав труп в одній з кімнат.

Брюс посадив Шейна в крісло і розклав 70 освіжувачів повітря, щоб приховати запах тіла. Так разом вони провели 15 років, поки дідусь не помер від зупинки серця.

Дідусь 15 років жив з тілом грабіжника
Дідусь 15 років жив з тілом грабіжника

Він довгий час відчував проблеми зі здоров'ям, але до лікарів звертатися не хотів, що і призвело до сумного фіналу.

Через рік після смерті дідуся його будинок було вирішено очистити від сміття і продати, тому туди була викликана клінінгова служба. Її працівники і виявили труп Шейна. Хлопця впізнали по татуюваннях і відбитках пальців.