Під час карантину у 26-річної матері двох дітей Лори Бардслі з Манчестера, Англія, виникли проблеми з бойфрендом, пише The Sun.

І її знайомі надали їй сильну підтримку в цей нелегкий період. Однак жінці цього виявилося мало, і вона раптом запалала пристрастю до їх 15-річного сина.

Лора стала писати хлопчикові інтимні повідомлення в "Фейсбуці", розпитуючи його про сексуальні переваги і розповідаючи подробиці свого статевого життя. Потім жінка заманила підлітка до себе додому, щоб "подивитися на кошенят".

Незабаром батьки помітили, що син став агресивним, закинув навчання і весь час десь пропадав. Як пізніше з'ясувалося, весь вільний час школяр проводив у їх 26-річної подруги.

Мати двох дітей спокусила сина своїх друзів
Мати двох дітей спокусила сина своїх друзів

Заборонений роман тривав чотири місяці. За цей час спокусниця встигла вступити з хлопчиком в інтимний зв'язок не менше 15 разів і завалювала його любовними листами. А коли мама підлітка нарешті помітила ці розпусні послання, Лора намовила його змінити ім'я і фото в соцмережах, щоб замести сліди.

У результаті спокусницю затримали поліцейські і заборонили їй контактувати з хлопчиком. Але, коли злочинницю випустили під заставу, вона атакувала школяра в соцмережах з новою силою. Жінка створювала фейкові акаунти і використовувала різні номери, щоб писати і дзвонити йому і його новій дівчині, заявляючи, що любить підлітка і ревнує.

Лору знову взяли під варту і незабаром засудили до шести років у в'язниці.

"Мені огидно, і я ненавиджу себе. Цього не повинно було статися. Я зруйнувала їх життя", - заявила вона в суді.