У США один з ресторанів мережі Mcdonald's в штаті Іллінойс настільки потребує персоналу, що роздає айфони новачкам, якщо вони залишаться на роботі хоча б на 6 місяців.

Про це повідомляє Business Insider, пише Дело.

Так, в Інтернеті поширилося вірусне фото з оголошенням у вікні ресторану мережі: "Зараз наймаємо на роботу. Безкоштовний iPhone".

При цьому там зазначено, що новий персонал повинен пропрацювати в установі протягом як мінімум шести місяців і відповідати певним "критеріям прийому на роботу". Водночас яким саме критеріям, там не вказали.

Співробітник цього ресторану підтвердив виданню, що вивіска реальна. Але менеджер закладу так і не зміг пояснити, про які конкретно критерії йдеться.

Представник Mcdonald's повідомив виданню, що мережа ресторанів швидкого харчування збільшує набір персоналу. За його словами, це часто відбувається влітку. Так, окремі ресторани пропонують ряд пільг, у тому числі фінансові, такі як премії, бонуси і оплачувану відпустку.

Однак на запит видання з приводу iPhone і критеріїв відбору в мережі не відповіли.

Відомо, що зараз індустрія швидкого харчування відчуває гостру нестачу робочої сили в США. Відбувається це відразу через кілька факторів, зокрема, виплат допомоги по безробіттю, пандемії коронавірусу і низької заробітної плати.

Тому мережі ресторанів, такі як Subway і Dunkin', скорочують робочі години і закривають заклади. Chipotle, Taco Bell та інші пропонують вигідні пільги, такі як грошові бонуси, надбавки та пільги на освіту для залучення нових співробітників.

Наприклад, один з ресторанів Mcdonald's в штаті Флорида запропонував $50 кожному, хто прийшов на співбесіду.

Як зазначається, ситуація з персоналом почала поліпшуватися в квітні, після впровадження активної кампанії з вакцинації населення. Але деякі галузі все ще відчувають величезну нестачу робочої сили.

Bank of America прогнозує, що ця ситуація повністю налагодиться до початку 2022 року.