8-річному хлопчикові поставили страшний діагноз - ниркова недостатність, йому необхідна була серйозна операція. Завдяки вчителю, який пожертвував своєю ниркою, хлопчика прооперували і повернули в повноцінному житті.

Про це повідомляє портал "Mirror"

Гевіну Секстону було всього лише 8 років, коли йому діагностували ниркову недостатність. Після того, як лікарі дізналися про його захворювання, вони заявили, що йому потрібна нова нирка.

Мама хлопчика на ім'я Робін заявила, що її синові зробили операцію з видалення пухлини разом з лівою ниркою. Потім йому зробили хіміо- і променеву терапію. Однак, на цьому вся проблема не закінчилася, оскільки рак перейшов на його легені, в зв'язку з чим йому потрібно було проходити лікування ще раз.

Хлопчик
Хлопчик

"Вони знову виявили це біля нирки. Лікарі сказали нам, що йому знадобиться жорстка променева терапія, яка, в кінцевому підсумку, зруйнує залишилася нирку Гевіна. Він так багато пропустив. Він не міг займатися спортом зі своїми друзями. Ми записали його на уроки плавання, але вам не дозволяли плавати", - підкреслила Робін.

Наступні кілька років кожен день перед сном Гевіна підключали до діалізного апарату, який очищав його кров протягом 10-ти годин. Після того, як хлопчик поборов рак, йому можна було приймати нову нирку. Батьки відразу ж перевірили свої нирки, але нічого не підійшло.

Хлопчик і вчитель
Хлопчик і вчитель

Батьки написали листа своїм друзям і знайомим, сподіваючись, що хтось відгукнеться на нього. Через кілька тижнів Робін отримала повідомлення від працівниці школи, де навчався Гевін.

"Я зустрілася з Енн, і вона сказала, що її зворушила наша історія. Вона сказала мені, що пожертвувати свою нирку Гевіну - це те, що, на її думку, вона повинна зробити", - розповіла Робін.

Через пандемію коронавірусу операція була припинена, але через якийсь час вона відбулася. Тому через 3 роки у хлопчика з'явилася Нова нирка.

Нагадаємо, що у Бразилії дівчині зробили операцію, щоб поправити ніс, але вона виявилася невдалою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", жінку з раком яєчників зіпсували лікарі.

Також портал "Українці" писав, що у мережі розповіли історію про те, як школярка перетворилася на страшну істоту.