Приятелі, які скинули диван з даху на жінку, залишивши її понівеченою, оштрафовані на 15 000 фунтів стерлінгів, але уникли з в'язниці.

Про це пише The Sun.

Два приятелі, які впустили диван з будівлі на жінку, були оштрафовані на 15 000 фунтів стерлінгів, але їм вдалося уникнути в'язниці.

27-річний Баррі Лоу і 33-річний Лі Моррісон були в шерифському суді Абердіна, раніше визнавши єдине звинувачення в злочинній і безрозсудній поведінці.

Хлопці скинули диван на голову дівчини
Хлопці скинули диван на голову дівчини

Едіта Буткевейчуте, яка в цей час перебувала на вулиці, отримала страшний удар меблями по голові, в результаті чого вона назавжди залишилася інвалідом. В інциденті 7 грудня 2019 року пара намагалася прибрати диван з квартири Ло в Абердіні і скинути його з даху Nailco Nail Bar.

Суд сказав, що цей метод був обраний, оскільки вони не змогли знайти іншого способу вивести його з квартири – і вони перевірили, чи є хтось внизу, перш ніж скинути його з висоти п'яти метрів. Потім Едіта була збита меблями і, як стало відомо суду, прокинулася з криком.

Депутат з фінансових питань Колін Нейлсон сказав: "Вона не знала про те, що сталося, вона прокинулася з криком".

У звинуваченні йдеться, що удар став причиною їй "серйозної травми, незворотного спотворення та інвалідності".

Хлопці скинули диван на голову дівчини
Хлопці скинули диван на голову дівчини

Через деякий час дівчина все ще не може сидіти більше 40 хвилин, страждає панічними атаками біля високих будівель, страшними спогадами і у неї порушена здатність спати.

Джордж Мазерс, який представляв Ло, сказав, що цей інцидент буде "переслідувати" його клієнта до кінця його життя, і він дуже шкодує про свою поведінку.

Деббі Джиннівер, який представляє Моррісона, сказав: "Містер Моррісон, безумовно, не хотів, щоб хтось постраждав, однак заявник дійсно отримав дуже серйозні травми через його дії, і він відчуває себе жахливо через це".

Ло було наказано виплатити компенсацію в розмірі 12 000 фунтів стерлінгів і виконати 150 годин неоплачуваної роботи протягом 12 місяців. Моррісону було наказано заплатити 3000 фунтів стерлінгів і виконати 150 годин неоплачуваної роботи протягом 12 місяців.