Більшість людей зроблять все, щоб вибратися з в'язниці. Але це не стосується 21 ув'язненого в дев'яти в'язницях штату Уттар-Прадеш в Індії, які написали владі, що не хочуть умовно-дострокового звільнення, оскільки під час пандемії Covid-19 залишатися в ув'язненні для них «безпечніше і здоровіше».

Про це повідомляє India Today.

Умовно-дострокове звільнення - це тимчасова відстрочка тюремного ув'язнення. Ув'язнені, які звернулися з таким проханням, утримуються в дев'яти в'язницях штату, повідомив PTI в неділю генеральний директор Адміністрації в'язниці Ананд Кумар.

в'язні, в'язниця
в'язні, в'язниця

Причина в тому, що якщо вони отримають умовно-дострокове звільнення на 90 днів, то це буде додано до терміну покарання, сказав він. Інша основна причина, яку вони призводять, полягає в тому, що, якщо вони вийдуть на вулицю, вони не отримають їжі та інших медичних послуг, які вони отримують у в'язницях.

"Ув'язнені кажуть, що у в'язницях регулярно проводяться медичні огляди. Вони отримують їжу вчасно, у в'язницях вони в безпеці і здорові. Ув'язнені кажуть, що як тільки вони вийдуть з в'язниці, їм доведеться боротися, щоб заробити на життя", - сказав Кумар.

На питання, як адміністрація в'язниці відповіла на прохання ув'язнених, Кумар сказав:"оскільки вони дали запит у письмовій формі, очевидно, що ми повинні прийняти їх позицію і поважати її". Кумар також сказав, що понад 2200 ув'язнених були звільнені умовно-достроково, і більше 9200 ув'язнених були звільнені під заставу.

В цілому, за його словами, близько 11 500 ув'язнених були звільнені за рекомендацією високопоставленого комітету за наказом Верховного Суду.

Відзначаючи "безпрецедентний сплеск" випадків захворювання Covid - 19 в країні, Верховний суд Індії 8 травня прийняв розпорядження про розвантаження в'язниць і наказав негайно звільнити всіх тих ув'язнених, які були звільнені під заставу в минулому році у зв'язку з пандемією.