Малек Самех здобув популярність в інтернеті після того, як його прозвали "справжнім моряком Папаєм" завдяки своїм великим м'язам на руках, які, здається, виникли з нізвідки.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Студент був названий реальною версією моряка Попая після того, як він продемонстрував свої приховані м'язи на TikTok.

Малек Самех з Єгипту залишив своїх послідовників в повному подиві після того, як його, здавалося б, тонкі руки збільшилися більш ніж удвічі, коли він напружив м'язи.

У відео, опублікованому на його сторінці в TikTok, можна було побачити 18-річного хлопця, що простягає ліву руку у вільній футболці, при цьому його рука виглядала підтягнутою, але не особливо м'язистою.

Фото Малек
Фото Малек

Однак через кілька секунд Малек приголомшив своїх фоловерів, різко напружуючи руку, оголивши свої мультяшні м'язи. Серйозно, Малек, скільки шпинату ти їси?

"Мені просто прийшла в голову ідея надіти сорочку оверсайз, так як я виглядаю в ній дуже худим", - пояснив Малек. "Потім я просто підтягнув рукав і зігнув біцепси - і бум, це стало божевіллям".

Це відео сподобалося майже мільйону чоловік, разом з підписом: "Не дайте себе обдурити, хлопці", і його швидко завалили коментарями, порівнявши його з Моряком Попаєм, який, очевидно, відомий своїми худими руками, поки він не з'їсть повну банку шпинату і не скаже: "Я сильний, тому що я їм свій шпинат!"

Фото Малек
Фото Малек

"Де ви ховали ці пістолети?", - один користувач TikTok прокоментував це, а інший додав: "Я дійсно, правда, не очікував такого, як і взагалі не очікував цього".

"Що відбувається в папайї і шпинаті", - запитав третій , а четвертий прокоментував: "що це за чаклунство?!?!"

Крім згадок про Popeye, інші користувачі TikTok поспішили порівняти його з Spongebob Squarepants в епізоді, де він носить надувні м'язові рукави.

Нагадаємо, що депутати проголосували за заборону електронних сигарет.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у Великобританії показали в'язницю майбутнього.
Також портал "Українці" писав, що дівчина, яку кинули, стала Міс Великобританія.