Після того, як 75-річна жінка дивом врятувалася від нападу ведмедя, ми розкриваємо сміливі історії тих, хто зіткнувся з найбільш смертоносними істотами на Землі.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Це воістину кошмар - вийти в дику природу тільки для того, щоб опинитися віч-на-віч з найжахливішими тварюками світу.

Раніше на цьому тижні 75-річній жінці вдалося врятуватися втечею після нападу ведмедя в Сонанді на півночі Іспанії.

Коли несамовита істота спробувало потягнути її, її друзі чудесним чином змогли врятувати її, кричачи, поки вона не втекла в страху.

Жінка, яку впізнали тільки як Кармен, була доставлена в лікарню з травмами обличчя і переломом таза.

Однак страхітливий інцидент - далеко не єдиний неймовірний розповідь про виживання проти смертоносних важковаговиків природи.

Бігун задушив гірського лева до смерті.

Тревіс Кауфман розповів, як його життя промайнуло перед його очима, коли гірський лев схопив його під час бігу в горах Колорадо.

31-річний чоловік бігав по парку Horsetooth Mountain Park в Форт-Коллінз в 2019 році, коли почув «шелест соснових голок» і зрозумів, що тварина була всього в декількох футах від нього.

"Одне з моїх найгірших побоювань підтвердилося. Моє серце мало не пішло в шлунок", - сказав він пізніше на прес-конференції.

Стрибнувши на досвідченого бігуна, лев стиснув щелепи навколо його кулаків, дряпаючи його обличчя.

Але, перейшовши в режим "бий або біжи", Кауфман пручався, придавивши лютого кота в "сутичці".

Фото бігуна
Фото бігуна

"Я зміг перенести свою вагу і поставити ногу йому на шию. Я наступив йому на шию правою ногою і через кілька хвилин я подумав, що підходжу ближче. На той момент у мене було ще кілька подряпин від цих ударів, і я б сказав, що ще через пару хвилин він, нарешті, перестав рухатися".

Розуміючи, що він задушив лева до смерті, Кауфман Пробіг ще три милі, перш ніж його відвезли в лікарню через численні ран на обличчі.

"Нам усім дуже пощастило, що цей напад був здійснений молодим гірським левом на знаючого бігуна, інакше ми могли б проводити зовсім іншу прес-конференцію", - сказав пізніше Марк Леслі, менеджер з парків і дикої природи штату Колорадо.

Пенсіонер відбиває крокодилів гайковим ключем на смертельній риболовлі.

Риболовля Рея Маккомбера зі своїм кращим другом перетворилася на смертельну битву за виживання, коли група крокодилів напала на їх човен.

72-річний хоробрий пенсіонер і приятель Ноель Реймідж, якому теж за 70, ловили грязьових крабів під час відпустки в Лідерс-Крік, недалеко від Дарвіна, на півночі Австралії, в 2016 році.

Всього за кілька тижнів до цього Ноель дізнався, що у нього рак, і вирішив приєднатися до свого найкращого друга в поїздці, щоб підбадьорити себе. Але величезному крокодилу вдалося "свідомо" перевернути їх 10-футовий човен.

Пенсіонери
Пенсіонери

Ноель, що знаходився в задній частині судна, крикнув попереджувально: "Крок Макка" - але через кілька секунд звір врізався в них, і пара розтягнулася у воді.

Незважаючи на те, що в цьому районі шість років він ловив крабів, Ноель не був одягнений в рятувальний жилет і не вмів плавати. Він опинився в пастці під човном і потонув.

Потім ціла корзина крокодилів почала атакувати, і Рею вдалося вдарити одного по голові під час тригодинного випробування.

Врешті-решт він зміг сховатися в мангрових заростях до того, як змінився приплив. Його перелякані крики почули професійні ловці крабів, які потім врятували його.

Нагадаємо, що відпочиваючий чоловік знайшов справжнього монстра на беру моря.

Як раніше повідомляв портал "Українці", вчені розповіли про крилатих акул, які жили багато років тому.