Каллум Каннінгем помер через кілька днів після того, як 17-річний Клейтон Боттомлі загинув разом з татом в ліфті на будівельному майданчику в Ліверпулі.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

17-річний хлопчик трагічно наклав на себе руки всього через кілька днів після того, як його близький друг загинув в результаті падіння підйомника.

Каллум Каннінгем з Уейкфілда, Західний Йоркшир, помер у понеділок, 31 Травня, спустошивши своїх друзів і сім'ю.

Батько і син працювали в будівлі Unity Building в центрі Ліверпуля 19 травня, коли під час їх використання обрушився зовнішній будівельний ліфт.

Клейтон трагічно помер у лікарні всього через кілька днів після свого батька.

Син і батько
Син і батько

Один з кращих друзів Каллума, 18-річний Тейлор Хардвік, який створив сторінку зі збору коштів в його пам'ять, розповів про підлітка: "У нього завжди була посмішка на обличчі, і всі інші теж посміхалися".

Пара разом грала в регбі, і Тейлор хотів розіслати повідомлення, що спонукає людей говорити про своє психічне здоров'я.

"Я хочу, щоб люди висловлювалися і розповідали іншим про свої почуття", - сказав він. "Що стосується чоловіків, у нас завжди є чіп на плечах. Ми хочемо добре виглядати і ніколи не говоримо про свої почуття. Багато хто з нас вважає, що винні і що ми могли б зробити більше. Ми говорили З Каллумом кожен день і перевіряли його, але ми не знали, як він себе почуває, і тепер я змирився з цим, і ми ніяк не могли знати".

Юні хлопці
Юні хлопці

"Сьогодні вранці в клубі, як і багато хто з вас, прокидаються жахливі новини про те, що ми втратили одного зі своїх. Нам повідомили справді сердечну новину про те, що одного з наших юніорів Каллума Каннінгема більше немає з нами. Він був справді приголомшливим гравцем з серцем Лева, який нічого не боявся на полі і віддавав все, кожен раз, коли він натягував футболку Eastmoor", - була розміщена публікація в Facebook.

Нагадаємо, що сварка брата і сестри через Інтернет зайшла занадто далеко.

Як раніше повідомляв портал " Українці", молода дівчина втекла з операційної, щоб попрощатися з вмираючою мамою.