Жінка стала популярною в TikTok після того, як продемонструвала, як виглядали чізбургери і картопля фрі з Mcdonald's, які вона купила ще в 2004 році.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Багато людей люблять перекусити в Mcdonald's-і нещодавно ми виявили, що навіть королівська сім'я не застрахована від привабливості Happy Meal.

Недавнє відео в TikTok від молодої жінки з США на ім'я Саванна Уайтхед може відштовхнути вас від вашого улюбленого замовлення.

Молода жінка зняла, як її мати зізналася, що вона тримала Чізбургер Mcdonald's і пачку картоплі фрі 17 років, щоб подивитися, наскільки це "реально".

Мама купила їжу ще в 2004 році і зберегла її, щоб подивитися, що з нею станеться через кілька років.

І це відкриття приголомшило всю сім'ю і трохи обурило.

Фото мами Савани
Фото мами Савани

У відео мама Савани тримає паперовий пакет Mcdonald's і розповідає всім, що отримала його в квітні 2004 року. Потім вона відкриває сумку і дістає чізбургер і картопля фрі.

Коли вона це робить, її діти ахають і заявляють: "О, це погано пахне!"

Тоді мама показує, що картопля фрі все ще виглядає так само, як звичайно, він тільки затверділий, але на ньому немає цвілі.

Потім вона розгортає чізбургер, і знову її сім'я приголомшена відсутністю цвілі.

Булочка затверділа, і їм важко розібрати хліб, щоб заглянути всередину, але коли вони це зроблять, вони виявлять, що пиріжок виглядає не так вже й погано.

Єдина реальна проблема, здається, пов'язана з скибочкою сиру, який, як стверджують діти, тепер виглядає як "арахісове масло".

Фото 17-річного чізбургера
Фото 17-річного чізбургера

Відео закінчується тим, що Саванна заявляє, що все це "огидно".

З тих пір її кліп став вірусним, його подивилися понад 700 000 чоловік, з яких більше 70 000 сподобалися.

"Він виглядає точно так само", "ми не можемо це їсти!", "Ця їжа така ж стара, як я", "Я вражений", - залишили коментарі юзери соцмережі.

Інші заявили, що їх не збентежило відео, і вони продовжать їсти Mcdonald's, в той час як інший користувач стверджував, що їжа була збережена через кількість солі всередині.

Нагадаємо, що шанувальник Макдональдс розповів про секретний соус бігмак.

Як раніше повідомляв портал "Українці", жінка з величезним ротом з'їла картоплю фрі одним махом.