Жахливий інцидент стався, коли вони вирушили купатися посеред ночі в Лагуні де Маніалтепек, Мексика.

Турфірма запевняла: заходити у воду абсолютно безпечно, повідомляє The Sun.

28-річні Джорджія і Мелісса Лорі з Британії вирішили провести ідеальну відпустку і купили тур до Мексики, сподіваючись вдосталь накупатися. Але в одну з ночей минулого тижня, коли дівчата вирішили поплавати в Лагуні де Маніалтепек в декількох кілометрах від курорту для серфінгу Пуерто-Ескондідо, сталося жахливе.

Джорджія почула, як її сестра, яка на батьківщині працює доглядачкою в зоопарку, кличе на допомогу, а коли змогла її розгледіти, зрозуміла, що та пливе обличчям по воді. Виявилося, на британку напав крокодил.

Але, до жаху Джорджії, цим напад не закінчився. Коли вона відтягнула свою сестру подалі — як їй здавалося, в безпечне місце, — хижак знову напав. За словами дівчини, їй довелося самій кілька разів вдарити його по пащі, щоб той не розтерзав її сестру, що лежить поруч без свідомості. У сутичці Джорджія отримала пару серйозних травм, а ось Мелісу довелося ввести в медичну кому — такими сильними були рани.

дівчина врятувала сестру з пащі крокодила
дівчина врятувала сестру з пащі крокодила

"Меліса жива, але ми гадки не маємо, наскільки її травми небезпечні для життя. У неї вода в легенях, і вона кашляє кров'ю. Тому ми не знаємо, пробиті у неї легені чи ні", - розповіла Сью Лорі, мама сестер.

Може здатися, що дівчата самі пішли в лагуну, що кишить крокодилами, але ні — в турфірмі вони перепитали, чи можна там купатися. Гід їх запевнив: ніяких хижаків тут немає. Однак звідки у фахівців така інформація, неясно - всіх дайверів, які збираються поплавати в Маніалтепеке, попереджають, що там мешкають крокодили довжиною до трьох метрів

"Дівчата конкретно запитали, чи безпечно купатися, і гід сказав, що це безпечно", - пояснив Шон Лорі, батько сестер.

Близнючки подорожували по світу з березня і повинні були повернутися на батьківщину тільки до листопада. Але всі плани британок зруйнувалися - обидві вони зараз знаходяться в Мексиканській лікарні і їх батьки вже планують, як будуть перевозити дочок додому.