Поліцію і соцслужби міста Макапи в Бразилії атакували анонімними дзвінками про "будинок жахів", пише Mirror.

Коли правоохоронці приїхали, перед ними дійсно постало страшне видовище. Вони виявили сім оголених і брудних малюків, замкнених за металевими гратами, які довелося розрізати.

Діти у віці від трьох до семи років виявилися хворими, голодними і зневодненими. У них спостерігалися симптоми грипу, ознаки анемії і рани на тілі, а у одного з малюків був аутизм. У будинку ж творився хаос і безлад, речі покривав шар бруду. У житлі не було водопроводу, питної води, їжі, плити або холодильника.

За покинутими малюками доглядала лише 13-річна дівчинка. Вона розповіла, що доводиться молодшою сестрою двом матерям цих дітей. Жінки кинули школярку і веліли говорити, що їй 17 років, якщо раптом хтось буде розпитувати про ситуацію, що склалася.

Дітей забрали з кошмарного будинку, їм надається медична допомога. Горе-матерів правоохоронцям спочатку знайти не вдалося. Але потім матері самі зв'язалися з соцслужбами, заявивши, що збираються повернути малюків назад.

Зараз проводиться розслідування, в рамках якого вже з'ясувалося, що бабусям, дідусям і батькам також не можна довірити опіку над дітьми.