Повним ходом йдуть приготування до нового сезону популярного в народі телепроекту "Льодовиковий період". Уже відомо, що вставати на ковзани будуть співак Влад Соколовський, зірка скандально відомого реаліті-шоу "Дом-2" Ольга Бузова, популярна телеведуча Регіна Тодоренко.

Читайте нас у Google News!

Тетяна Навка і Дмитро Пєсков
Тетяна Навка і Дмитро Пєсков

Тетяна Навка брати участь в шоу не буде. Про це повідомила сама фігуристка, спілкуючись з шанувальниками в соціальній мережі. Підписники негайно стали будувати здогади, чому спортсменка прийняла таке рішення.

Судячи з коментарів, одні вважають, що Тетяна Навка стане ведучою телешоу. Інші думають, що мова йде про суддівство (хоча очевидно, що головна роль в цьому аспекті відведена прославленому тренеру Тетяні Тарасовій, і у її тезки немає шансів її затьмарити на цьому терені). Треті підозрюють, що Тетяна Навка відмовилася кататися, тому що чекає дитину.

На користь останньої версії говорять відразу кілька факторів. Наприклад, фігуристка перестала носити обтягуючі наряди. А ще стала фотографувати себе великим планом строго по груди. Спортсменка не виходить у світ, хоча раніше любила відвідувати світські заходи.

Цікаво, що тільки в квітні чутки про вагітність 45-річної Тетяни Навки ходили в Мережі. Це сталося після виходу на телеекрани чергового випуску розважальної програми "Вечірній Ургант", в якому Тетяна Навка була гостею. Тоді багатьох насторожив наряд спортсменки. Втім, можливо, всьому виною просто невдала робота стилістів.

Нагадаємо, що у Тетяни Навки двоє дітей. Старша Олександра народилася в шлюбі фігуристки з колегою Олександром Жуліним. А коли спортсменка вийшла заміж за прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова, то народила дочку Надію.